EĞİTİM VE SAĞLIK MUHABİRLERİ DERNEĞİ GENEL KURUL ÇAĞRISI

29.3.2021

EĞİTİM VE SAĞLIK MUHABİRLERİ DERNEĞİ GENEL KURUL ÇAĞRISI

Eğitim ve Sağlık Muhabirleri Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı 14 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 14.00’de Türk Ocağı Caddesi Basın Sarayı No 3 Kat: 2 Cağaloğlu Fatih adresindeki Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Burhan Felek Konferans Salonu’nda yapılacak.

Bu toplantıda çoğunluk sağlanamaz ise ikinci toplantı çoğunluk aranmaksızın 21 Nisan 2021 Çarşamba saat 14.00’deTürk Ocağı Caddesi Basın Sarayı No 3 Kat: 2 Cağaloğlu Fatih adresindeki Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Burhan Felek Konferans Salonu’nda aşağıdaki gündemle yapılacaktır. Katılımınızı bekliyoruz.

Eğitim ve Sağlık Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu 30 Mart 2021

Gündem

1. Açılış ve yoklama, 2. Kongre Başkanlık Divanı seçimi, 3. Kongre Başkanlık Divanı’na kongre zaptını imzalama yetkisinin verilmesi, 4. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ile Denetim Kurulu raporunun okunması 5. Raporlar üzerinde görüşme 6. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası, 7. Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması, 8. Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asıl ve yedek üyelerinin seçimi, 9. Dilek ve temenniler, 10. Kapanış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir